Młynki do przypraw i soli do kuchni

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Młynki do przypraw i soli: 1 - 30 z 42 artykułów

Wiberg Kolorowy pieprz

Wiberg Kolorowy pieprz, 43 g

  • Mieszanka pieprzu i pieprz brazylijski
  • Przyjemnie ostra i aromatyczna
  • Wysokiej jakości aromatyczny młynek
8,24 zł 16,99 zł (191,63 zł / kg)

Dostawa do 7 października

La Chinata Płatki papryki w młynku

La Chinata Płatki papryki w młynku, Ostra (24 g)

  • Dobrze rozdrabnia
  • Z suszoną papryką
  • Innowacyjny i praktyczny
19,65 zł 21,99 zł (818,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Wiberg Sól morska

Wiberg Sól morska, 120 g

  • Suszona na słońcu sól morska
  • Do udoskonalania lub na koniec gotowania
  • Wysoka jakość
7,84 zł 19,99 zł (65,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sal de Ibiza Granito To Go

Sal de Ibiza Granito To Go, 31,10 g

  • Mini solniczka
  • Praktyczne na wynos
  • Naturalna sól morska
24,88 zł 27,99 zł (800,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Herbaria Mieszanka przypraw "Cudowny kurczak"

Herbaria Mieszanka przypraw "Cudowny kurczak", W młynku, 50g

  • do kurczaków & drobiu
  • pasuje do zająca
  • z kolendrą & miętą nana
27,69 zł 30,99 zł (553,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Wiórki czekoladowe do kawy i deserów

KOTÁNYI Wiórki czekoladowe do kawy i deserów, 62 g

  • Do kawy i deserów
  • Do dekorowania potraw
  • W młynku
20,99 zł (338,55 zł / kg)

Dostawa do 13 października

KOTÁNYI Pieprz biały cały

KOTÁNYI Pieprz biały cały, 52 g

  • Doskonały do marynat, ryb i sosów
  • Z lekką nutą ostrości
  • Suszony w słońcu
17,99 zł (345,96 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Czosnek pikantny

KOTÁNYI Czosnek pikantny, 48 g

  • Ostry i lekko słodki smak
  • Do potraw kuchni azjatyckiej
  • Do małży i ratatouille
17,99 zł (374,79 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Mieszanka przypraw do pizzy

KOTÁNYI Mieszanka przypraw do pizzy, 24 g

  • Do pizzy i focaccio
  • Podkreśla smak śródziemnomorskich sałatek
  • Z solą morską
17,99 zł (749,58 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Pieprz czarny w całości

KOTÁNYI Pieprz czarny w całości, 36 g

  • Udoskonala smak zup, sosów i dresingów
  • Dba o wyjątkową ostrość
17,99 zł (499,72 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Sól wędzona z solą morską - w młynku

KOTÁNYI Sól wędzona z solą morską -​ w młynku, 30 g

  • Sól wędzona z solą morską
  • Wędzona na zimno nad drzewem bukowym
  • Idealna do ryb i dań z makaronu
20,99 zł (699,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Sól kamienna

KOTÁNYI Sól kamienna, 88 g

  • Z Punjab na południe od Himalajów
  • W 100% naturalna
  • Barwienie dekoracyjne
20,99 zł (238,52 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Pieprz z solą

KOTÁNYI Pieprz z solą, 65 g

  • Innowacyjna mieszanka
  • Do przyprawiania
17,99 zł (276,77 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio mieszanka przypraw z solą na przekąski mini młynek

Herbaria Bio mieszanka przypraw z solą na przekąski mini młynek, 19 g

  • Rustykalna
  • Słona
  • Pikantna
16,03 zł 17,99 zł (843,68 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Viani Alimentari Sól morska z cytryną w młynku

Viani Alimentari Sól morska z cytryną w młynku, 90 g

  • Orzeźwiający smak
  • Typowo śródziemnomorska
31,31 zł 34,99 zł (347,89 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Pieprz do steków

KOTÁNYI Pieprz do steków, 45 g

  • Do przyprawiania
  • Z kolendrą i różowym pieprzem
  • Silne nuty
17,99 zł (399,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio śródziemnomorska mieszanka przypraw z solą mini młynek

Herbaria Bio śródziemnomorska mieszanka przypraw z solą mini młynek, 15 g

  • Dla szczególnej przyjemności
  • Śródziemnomorski smak
16,03 zł 17,99 zł (1 068,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sal de Ibiza Młynek z grubą solą morską

Sal de Ibiza Młynek z grubą solą morską, 110 g

  • Łagodna i smaczna
  • Bardzo aromatyczna
  • Bogata w minerały
142,67 zł 159,00 zł (1 297,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Mieszanka 5 pieprzów z pieprzem wędzonym

KOTÁNYI Mieszanka 5 pieprzów z pieprzem wędzonym, 42 g

  • Nadaje wyjątkową głębię smaku
  • Wędzona na drewnie bukowym
17,99 zł (428,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio mieszanka przypraw do steków - wołowina, dziczyzna, wołowina - w młynku

Österreichische Bergkräuter Bio mieszanka przypraw do steków -​ wołowina, dziczyzna, wołowina -​ w młynku, 100 g

  • Intensywna i aromatyczna
  • Idealnie podkreśli smak mięsa
  • Z różnymi rodzajami pieprzu
44,57 zł 49,99 zł (445,70 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Herbaria Bio Hot'n Spicy młynek

Herbaria Bio Hot'n Spicy młynek, 20 g

  • Suszone Chili Bird's Eye
  • Całe strączki
  • Bardzo ostra
27,69 zł 30,99 zł (1 384,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Mieszanka ziół do makaronu

KOTÁNYI Mieszanka ziół do makaronu, 100 ml

  • Udoskonala smak dipów i sałatek
  • Z solą morską
  • Delikatne zioła i składniki
17,99 zł (179,90 zł / l)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Pieprz kolorowy cały

KOTÁNYI Pieprz kolorowy cały, 35 g

  • Łagodny i aromatyczny
  • Idealny do udoskonalania smaku i dekorowania
  • Doskonale łączy się z mięsem, rybą i sałatkami
17,99 zł (514,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Oliwki z ziołami

KOTÁNYI Oliwki z ziołami, 46 g

  • Z solą morską
  • Doskonałe do sałatek i makaronów
  • Delikatny smak
17,99 zł (391,09 zł / kg)

Dostawa do 13 października

KOTÁNYI BIO chili z solą morską - młynek

KOTÁNYI BIO chili z solą morską -​ młynek, 35 g

  • Delikatnie ostra sól morska
  • Idealna do mięsa i ryby
  • Ostra i pikantna
20,99 zł (599,71 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio mieszanka przypraw do steków - drób, kaczka, indyk - w młynku

Österreichische Bergkräuter Bio mieszanka przypraw do steków -​ drób, kaczka, indyk -​ w młynku, 80 g

  • Aromatyczna mieszanka
  • Intensywny smal
  • Z pieprzem, czosnkiem i kminkiem
44,57 zł 49,99 zł (557,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Herbaria Młynek soli Luisenhaller

Herbaria Młynek soli Luisenhaller, 90 g

  • Dla ziemniaków i pomidorów
  • Bogata w minerały
  • Niejodowana i bez dodatków
19,65 zł 21,99 zł (218,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Chili Birdseye

KOTÁNYI Chili Birdseye, 24 g

  • Stopień ostrości w skali Scoville` 70000-90000
  • Niesamowita ostrość
17,99 zł (749,58 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

KOTÁNYI Karmel i wanilia

KOTÁNYI Karmel i wanilia, 53 g

  • Do kawy i deserów
  • W młynku
17,99 zł (339,43 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Herbaria Pizza e Pasta

Herbaria Pizza e Pasta, Shaker do przypraw, 50 g

  • wspaniała sól przyprawna
  • z płatkami pomidorów & papryki
  • wynaleziona przez Konrada Geiger
19,65 zł 21,99 zł (393,00 zł / kg)

Dostawa do 19 października