Mutti Polpa - drobno krojone pomidory, 400 g

Delikatnie przetarte pomidory, idealne do sosów, zup i włoskich dań

7,59 zł 8,99 zł -16%

(18,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Kremowa konsystencja
  • Świeży smak
  • Do wielu potraw

Kupowane często z bioasia Bio makaron Ramen, 250 g

Mutti Polpa - drobno krojone pomidory, 400 g 7,59 zł (18,98 zł / kg)
bioasia Bio makaron Ramen, 250 g 8,80 zł (35,20 zł / kg)
Cena całkowita: 16,39 zł
Opis

Polpa, czyli drobno krojone pomidory w soku pomidorowym, wyróżnia się świeżym, naturalnym smakiem i dobrze wyczuwalną strukturą pomidorów. To świetna baza do dań, w których liczy się intensywny pomidorowy smak oraz przyjemna, lekko kawałkowa konsystencja.

Dzięki połączeniu soku pomidorowego z drobno posiekanym miąższem polpa sprawdza się zarówno w szybkich sosach, jak i potrawach wymagających dłuższego gotowania. Idealnie pasuje do domowej pizzy, sosów do makaronu, dań z mięsem, warzywami i roślinami strączkowymi.

Nr art.: UNI-890081
Zawartość: 400 g
EAN: 80042556
Numer producenta: 890081
Marki: Mutti
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po otwarciu przechowywać w lodówce
Składniki

99,8 % pomidory, sól

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 109 / 26 kj / kcal
tłuszcz 0,2 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g
węglowodany 3,9 g
  w tym cukier 2,8 g
białko 1,2 g
sól 0,3 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Włochy, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Mutti Polpa - drobno krojone pomidory