Mutti – włoskie produkty z pomidorów łączące jakość i tradycję

Autentyczny smak od ponad 120 lat

Filtrowanie i sortowanie

Ceny
Filtr

Mutti: 8 artykułów

Mutti Polpa - drobno krojone pomidory

Mutti Polpa -​ drobno krojone pomidory, 400 g

  • Kremowa konsystencja
  • Świeży smak
  • Do wielu potraw
7,59 zł 8,99 zł (18,98 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mutti Pomidory bez skórki

Mutti Pomidory bez skórki, 400 g

  • Naturalny kolor
  • Delikatny smak
  • Wszechstronne zastosowanie
7,59 zł 8,99 zł (18,98 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Mutti Koncentrat pomidorowy

Mutti Koncentrat pomidorowy, 880 g

  • Ciemnoczerwony kolor
  • Gęsta konsystencja
  • Wszechstronne zastosowanie
29,70 zł 33,99 zł (33,75 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Mutti Koncentrat pomidorowy Italia

Mutti Koncentrat pomidorowy Italia, 200 g

  • Jedwabista konsystencja
  • Intensywny czerwony kolor
  • Do krótkiego i długiego gotowania
9,60 zł 10,99 zł (48,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mutti Pomidorki koktajlowe

Mutti Pomidorki koktajlowe, 400 g

  • Obrane
  • Jędrna konsystencja
  • Słodko-owocowy smak
23,27 zł 25,99 zł (58,18 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mutti Passata pomidorowa

Mutti Passata pomidorowa, 700 g

  • Kremowa konsystencja
  • Słodkawy smak
  • Do wielu potraw
11,61 zł 12,99 zł (16,59 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Mutti Sos pomidorowy do pizzy Aromatica

Mutti Sos pomidorowy do pizzy Aromatica, 400 g

  • Ze świeżych pomidorów
  • Charakterystyczny smak
  • Gęsta konsystencja
9,60 zł 10,99 zł (24,00 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Mutti Filety pomidorowe

Mutti Filety pomidorowe, 400 g

  • Drobno pokrojone
  • Naturalny smak
  • Do sałatek, sosów i nie tylko
9,60 zł 10,99 zł (24,00 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Od ponad 120 lat marka Mutti jest synonimem wysokiej jakości produktów pomidorowych z Włoch. Dzięki najwyższym standardom jakości, ciągłemu rozwojowi i bogatemu doświadczeniu powstają produkty o autentycznym smaku pomidorów.