UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce, 430 ml

Ostry sos chili Sriracha bez glutaminianu sodu

19,99 zł

(46,49 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 430 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Bez dodatku glutaminianu sodu
  • Bardzo ostre, mocne chili
  • Idealny do marynat i zup

Kupowane często z Sonnentor Bio Chakalaka mieszanka przypraw, 65 g

UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce, 430 ml 19,99 zł (46,49 zł / l)
Sonnentor Bio Chakalaka mieszanka przypraw, 65 g 17,99 zł (276,77 zł / kg)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Pikantny wariant dla odważnych fanów chilli. Bez dodatku glutaminianu sodu, za to z czystą mocą chili i subtelną nutą czosnku. Doskonale pasuje do dań kuchni azjatyckiej, grillowanego mięsa, zup i marynat. Dla wszystkich, którzy lubią naprawdę ostre smaki.

Nr art.: KK-8493
Zawartość: 430 ml
EAN: 016229912437
Numer producenta: 8493
Marki: UNI-EAGLE
Może zawierać śladowe ilości: A - gluten, C - jaja, D - ryby, F - soja, H - orzechy, L - seler, O - tlenek siarki i siarczyny
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, Po otwarciu przechowywać w lodówce
Sriracha Hot Chili Sauce

56 % Chilli, czosnek, cukier, sól, ocet z trzciny cukrowej, konserwant (sorbinian potasu (E202)), stabilizator (guma ksantanowa)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Niemcy, www.kreyenhop-kluge.com/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder