Weingut Triebl Pinot Gris, 2024 (0,75 l)
Eleganckie białe wino o gęstej strukturze
Właściwości i zalety
- 13,0% obj
- Wytrawne, pełne i soczyste
- Egzotyczne owoce i subtelny prażony smak
Podobne produkty
Opis
Triebl's Pinot Gris to eleganckie, pełne białe wino o soczystym charakterze: wspaniały aromat dojrzałej pigwy rozwija egzotyczne smaki owocowe na podniebieniu, przede wszystkim intensywne refleksy ananasa. Subtelne nuty tostowe uzupełniają gęstą strukturę o kremowo-miękkim profilu.
Zawartość alkoholu w winie wynosi 13,0% objętości. Pojemność butelki wynosi 0,75 litra.
| Nr art.: | TRIE-GB_2024 |
|---|---|
| Zawartość: | 0,75 l |
| Numer producenta: | GB_2024 |
| Marki: | Weingut Triebl |
| rok: | 2024 |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu, Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Zawartość alkoholu: | 13,0 Vol.% |
| Właściwości: | zawiera alkohol |
Składniki
winogrona, stabilizator (menachinon), przeciwutleniacze (siarczyny)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 335 / 80 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 0,99 g |
| w tym cukier | 0,19 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Weingut Triebl, Giesselsdorf 42, 8354, St. Anna/Aigen, Austria, www.triebl.com |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Weingut Triebl Pinot Gris
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.