Wiberg Nordic Flair Mieszanka przypraw, 270 g
Tradycyjne smaki z kuchni Nordland
132,00 zł
(488,89 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Drobna sól morska
- Pieprz burboński i pieprz kubeba
- Dla ryb i dań wegetariańskich
Opis
Autentyczna, a jednocześnie pełna niespodzianek – mieszanka przypraw Nordic Flair, sporządzona z najlepszej soli morskiej, pieprzu Voatsiperrifery i typowych składników, które doskonale komponują się z kuchnią nordycką. Główną rolę odgrywają takie składniki jak wodorosty, bażyny, koper gorzki i jałowiec. Udoskonal dania rybne lub wegetariańskie ziemistymi, orzeźwiającymi, subtelnie pikantnymi smakami i przygotuj się na mistyczną, ale znajomą przyjemność.
Kierunek kulinarny:
- Do ryb i skorupiaków
- Do zwierzyny łownej i dzikiego ptactwa
- Z wołowiną i cielęciną
- Z wątróbką, kreacjami wegetariańskimi i daniami jajecznymi
Składniki
sól morska, pieprz Voatsiperifery, burak, rohrzucker, pieprz kubeba, bażyna, kardamon, jałowiec, wodorosty morskie (wodorosty nori), koper, koper, olejek z ziół koperkowych, goździki, olejek koprowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 729 / 174 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 30 g |
| w tym cukier | 26 g |
| białko | 4,4 g |
| sól | 49,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Austria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Wiberg Nordic Flair Mieszanka przypraw
Ulubione kategorie:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.