KOTÁNYI

Wspaniałe przyprawy z tradycją

Tradycyjna austriacka firma Kotányi od 1881 roku oferuje doskonałe przyprawy i zioła z całego świata. Dziś Kotányi jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców doskonałych przypraw o wyjątkowej jakości i wciąż na nowo kształtuje kulinarnego ducha czasu. Stwarza to indywidualne chwile przyjemności na najwyższym poziomie.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights
Filtr

KOTÁNYI: 1 - 30 z 267 artykułów

KOTÁNYI Papryka słodka specjalna

KOTÁNYI Papryka słodka specjalna, 400 g

  • Aromatyczny, delikatny, owocowy smak
  • Idealna do gulaszu i drobiu
  • Delikatny aromat i czerwony kolor
44,99 zł (112,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Zioła greckie

KOTÁNYI Zioła greckie, 15 g

  • Aromatyczna kompozycja
  • Intensywny zapach i smak
  • Doskonałe do mięsa i sosów
13,99 zł (932,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Zioła toskańskie

KOTÁNYI Zioła toskańskie, 25 g

  • Z dojrzałych w słońcu pomidorów
  • Idealny do sosów do makaronu
  • Do przyprawiania mięsa
13,99 zł (559,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Zioła do mięsa, ryb i warzyw

KOTÁNYI Zioła do mięsa, ryb i warzyw, 48 g

  • Doskonałe do mięsa i ryby
  • Intensywny smak
  • Z różowym pieprzem
17,99 zł (374,79 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Papryka słodka specjalna

KOTÁNYI Papryka słodka specjalna, 250 g

  • Idealna do każdego rodzaju gulaszu
  • Typowa owocowa nuta papryki
  • Łagodny aromat owocowy
28,99 zł (115,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka przyprawowa do pieczonej wieprzowiny

KOTÁNYI Mieszanka przyprawowa do pieczonej wieprzowiny, 690 g

  • Idealna mieszanka przypraw i ziół
  • Stworzona specjalnie do dań z wieprzowiny
  • Mocny, aromatyczny smak
37,99 zł (55,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka przypraw do konserwowania warzyw

KOTÁNYI Mieszanka przypraw do konserwowania warzyw, 43 g

  • Z wybranymi przyprawami
  • Do kalafiora, ogórków i dyni
13,99 zł (325,35 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Przyprawa do steku (słoik)

KOTÁNYI Przyprawa do steku (słoik), 95 g

  • Harmonijna mieszanka
  • Dopasowana
  • Z kurkumą i imbirem
15,99 zł (168,32 zł / kg)

Dostawa do 3 listopada

KOTÁNYI Przyprawa do chleba - mielona

KOTÁNYI Przyprawa do chleba -​ mielona, 350 g

  • Mieszanka kopru włoskiego, kolendry i kminku
  • Nadaje każdemu pieczywu charakterystyczny aromat
  • Idealna do wiejskiego chleba
35,99 zł (102,83 zł / kg)

Dostawa do 13 października

KOTÁNYI Przyprawa do Cevapcici

KOTÁNYI Przyprawa do Cevapcici, 28 g

  • Dla wołowiny, jagnięciny i wieprzowiny
  • Wyjątkowa mieszanka
  • Owocowa ostrość
13,99 zł (499,64 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Zioła włoskie - mieszanka

KOTÁNYI Zioła włoskie -​ mieszanka, 63 g

  • Mieszanka typowych ziół
  • Oregano, tymianek i rozmaryn
  • Śródziemnomorski, mocny aromat
18,99 zł (301,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Kmin rzymski mielony

KOTÁNYI Kmin rzymski mielony, 40 g

  • Przyjemna świeżość
  • Doskonały do zup i gulaszu
  • Ma mocny, słodki zapach
15,99 zł (399,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Zioła azjatyckie

KOTÁNYI Zioła azjatyckie, 15 g

  • Intensywny zapach
  • Do kuchni tajskiej
  • Z kolendrą i imbirem
13,99 zł (932,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Czosnek - granulowany

KOTÁNYI Czosnek -​ granulowany, 545 g

  • Lekko ostry na języku
  • Aromatyczny, intensywny smak
  • Pikantny zapach i smak
51,00 zł (93,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Mieszanka przypraw Curry

KOTÁNYI Mieszanka przypraw Curry, 30 g

  • Do roślin strączkowych i dań z ryżem
  • Łagodne egzotyczne nuty
  • Słodko-pikantna mieszanka
13,99 zł (466,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Przyprawa do gulaszu

KOTÁNYI Przyprawa do gulaszu, 31 g

  • Doskonały smak
  • Ciemnoczerwony kolor
13,99 zł (451,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Classic Burger

KOTÁNYI Classic Burger, 25 g

  • Do mięsa i pastecików wegetariańskich
  • Z cebulą i pietruszką
13,99 zł (559,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Oregano - starte

KOTÁNYI Oregano -​ starte, 82 g

  • Pikantne i cierpkie
  • Bardzo aromatyczne
  • Bogate w olejki eteryczne
20,99 zł (255,98 zł / kg)

Dostawa do 13 października

KOTÁNYI Pieprz cayenne mielony

KOTÁNYI Pieprz cayenne mielony, 38 g

  • Drobny proszek
  • Delikatny wędzony aromat
  • Uniwersalne zastosowanie
15,99 zł (420,79 zł / kg)

Dostawa do 13 października

KOTÁNYI Mieszanka przypraw do awokado

KOTÁNYI Mieszanka przypraw do awokado, 25 g

  • Dla idealnego guacamole
  • Proste przygotowanie i pyszny smak
  • Z czosnkiem, cytryną i pomidorami
13,99 zł (559,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Sól z ziołami do pieczonego kurczaka

KOTÁNYI Sól z ziołami do pieczonego kurczaka, 110 g

  • Z delikatnymi ziołami
  • Nadaje się do grillowanego kurczaka
  • Daje złoto-brązowy kolor
15,99 zł (145,36 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Pieprz czosnkowy

KOTÁNYI Pieprz czosnkowy, 70 g

  • Silny smak
  • Do dań mięsnych i rybnych
15,99 zł (228,43 zł / kg)

Dostawa do 26 października

KOTÁNYI Przyprawa do żeberek z miodem

KOTÁNYI Przyprawa do żeberek z miodem, 40 g

  • Doskonała do mięsa z grilla
  • Pikantny smak
  • Idealna do potraw z grilla
13,99 zł (349,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka przypraw do grillowanych warzywa

KOTÁNYI Mieszanka przypraw do grillowanych warzywa, 80 g

  • Wspaniały aromat
  • Doskonałe do cukini
  • Z tymiankiem, bazylią i oliwkami
13,99 zł (174,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Szafran oryginalny

KOTÁNYI Szafran oryginalny, 0,12 g

  • Idealny do ryb, drobiu, ryżu, makaronów, ciast
  • Harmonizuje zwłaszcza z ziołami
  • Intensywny żółty kolor
13,99 zł (116 583,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Przyprawa do Chili con Carne

KOTÁNYI Przyprawa do Chili con Carne, 25 g

  • Do wołowiny i wieprzowiny
  • Owocowa ostrość
  • Aromatyczny
13,99 zł (559,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mieszanka przypraw do grillowanych warzyw

KOTÁNYI Mieszanka przypraw do grillowanych warzyw, 35 g

  • Silne, pikantne nuty
  • Z ziołami śródziemnomorskimi
  • Idealnie komponuje się z grillowanymi pomidorami i papryką
13,99 zł (399,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Oliwa cytrynowa

KOTÁNYI Oliwa cytrynowa, 0,50 l

  • Pachnie i smakuje świeżością
  • Delikatna oliwa z oliwek native extra
  • Ze świeżą cytrusową nutą
54,00 zł (108,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Przyprawa korzenna do piernika

KOTÁNYI Przyprawa korzenna do piernika, 31 g

  • Świąteczny aromat
  • Dopasowana mieszanka przypraw
13,99 zł (451,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Czosnek granulowany

KOTÁNYI Czosnek granulowany, 70 g

  • Ostry smak
  • Do kuchni azjatyckiej
  • Udoskonala smak jagnięciny, małży i ratatouille
15,99 zł (228,43 zł / kg)

Dostawa do 13 października