Willi Dungl Bio ziołowy ogród - koper włoski, anyż, kminek, 20 torebek herbaty (45 g)

Ulubiona mieszanka dużych i małych

Nowość w sklepie!

14,99 zł

(333,11 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 torebek herbaty

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Słodkawa i łagodna
  • Klasyczna mieszanka ziołowa
  • Dla całej rodziny

Kupowane często z TEEKANNE Country Tea - Italian lemon, 20 dwukomorowych torebek (50 g)

Willi Dungl Bio ziołowy ogród - koper włoski, anyż, kminek, 20 torebek herbaty (45 g) 14,99 zł (333,11 zł / kg)
TEEKANNE Country Tea - Italian lemon, 20 dwukomorowych torebek (50 g) 16,99 zł (339,80 zł / kg)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Ta słodkawa i delikatna mieszanka składa się z kopru włoskiego, anyżu i kminku i jest ulubionym napojem wielu rodzin.

Nr art.: TK-81319
Zawartość: 45 g
EAN: 9001475013190
Marki: Willi Dungl
Herbata: W torebkach herbacianych
Znak jakości: Certyfikat ekologiczny zgodnie z przepisami WE dotyczącymi produktów organicznych, Pieczęć ekologiczna UE
Czas parzenia: 5 minut
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

55 % koper[1], 30 % anyż[1], 15 % Nasiona kminku[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 ml
Zawartość energetyczna / spalania 4 / 1 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 0,2 g
  w tym cukier 0 g
białko 0 g
sól 0 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austria, www.teekanne.at/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Willi Dungl Bio ziołowy ogród - koper włoski, anyż, kminek

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder