Willi Dungl - skarby natury

Jako pionier zdrowego stylu życia, prof. Willi Dungl podkreślał w swojej pracy wzajemne oddziaływanie między odżywianiem, ćwiczeniami i utrzymaniem równowagi psychicznej. Dobre samopoczucie człowieka opiera się na 3 filarach: Zdrowym odżywianiu, odpowiednich ćwiczeniach i pozytywnym nastawieniu psychicznym do życia.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights
Filtr

Willi Dungl: 26 artykułów

Willi Dungl Organiczna herbata "Przyjaciel żołądka"

Willi Dungl Organiczna herbata "Przyjaciel żołądka", 40 g

  • Kojąca mieszanka herbaty ziołowej
  • Z melisą i rumiankiem
  • Z Austrii
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczne cukierki ziołowe imbir-cytryna

Willi Dungl Organiczne cukierki ziołowe imbir-​cytryna, 65 g

  • Naturalne ekstrakty i aromaty
  • Wyjątkowe cukierki
  • Świeży smak
12,81 zł 14,99 zł (197,08 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczne cukierki pomarańcza imbir kurkuma

Willi Dungl Organiczne cukierki pomarańcza imbir kurkuma, 65 g

  • Naturalna receptura
  • Delikatne ekstrakty i aromaty
  • Orzeźwiająca nuta smakowa
12,81 zł 14,99 zł (197,08 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczne cukierki "Przyjaciel gardła"

Willi Dungl Organiczne cukierki "Przyjaciel gardła", 65 g

  • Z nadzieniem z miodu leśnego
  • Intensywny aromat ziół
  • Z ekstraktem z szałwii i bzu
12,81 zł 14,99 zł (197,08 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Przyjaciel snu"

Willi Dungl Organiczna herbata "Przyjaciel snu", 40 g

  • Z walerianą i melisą
  • Z porzeczkami i czarnymi jagodami
  • Owocowy smak
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Przyjaciel gardła"

Willi Dungl Organiczna herbata "Przyjaciel gardła", 40 g

  • Przyjemna słodycz
  • Z najlepszą szałwią i imbirem
  • Herbata ziołowa w jakości organicznej
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Zioła górskie"

Willi Dungl Organiczna herbata "Zioła górskie", 36 g

  • Z liśćmi jeżyny, jabłkami, dziką różą
  • Zioła najlepszej jakości
  • Kojące składniki
18,45 zł 20,99 zł (512,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczny baton owoce leśne

Willi Dungl Organiczny baton owoce leśne, 30 g

  • W 100% z naturalnych składników
  • Receptura wegańska
  • Bez oleju palmowego
7,59 zł 8,99 zł (253,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Dobre trawienie"

Willi Dungl Organiczna herbata "Dobre trawienie", 40 g

  • Z koprem włoskim i imbirem
  • Delikatnie słodki smak
  • Wspiera normalne wypróżnienia
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Pęcherz-nerki"

Willi Dungl Organiczna herbata "Pęcherz-​nerki", 40 g

  • Świeży smak
  • Wykonane według najlepszej tradycyjnej wiedzy
  • Z pokrzywż i liśćmi brzozy
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Poczuj się dobrze"

Willi Dungl Organiczna herbata "Poczuj się dobrze", 55 g

  • Z goździkami
  • Owocowy smak
  • Zapewnia dobre samopoczucie
18,45 zł 20,99 zł (335,45 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl BIO herbata - menopauza

Willi Dungl BIO herbata -​ menopauza, 20 torebek herbaty

  • Z czerwoną koniczyną, szałwią i tymiankiem
  • Delikatnie dopełniona hibiskusem
  • Zawartość: 20 sztuk
18,84 zł 20,99 zł (523,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata rumianek

Willi Dungl Organiczna herbata rumianek, 30 g

  • Łagodny aromatyczny smak
  • Przyczynia się do relaksu
  • Pozytywne cechy
18,45 zł 20,99 zł (615,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl BIO herbata "poranny przyjaciel"

Willi Dungl BIO herbata "poranny przyjaciel", 36 g

  • Mieszanka ziołowa
  • Z zieloną herbatą i miętą
  • W torebkach
18,84 zł 20,99 zł (523,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata imbir-cytryna

Willi Dungl Organiczna herbata imbir-​cytryna, 36 g

  • Pikantny aromatyczny smak
  • Świeżość skórki cytryny i limonki
  • Z lukrecją
18,45 zł 20,99 zł (512,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata imbir-kurkuma

Willi Dungl Organiczna herbata imbir-​kurkuma, 40 g

  • Z dziką różą i jabłkami
  • Delikatne nuty cynamonu
  • Naturalna moc imbiru
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Naturalna odporność"

Willi Dungl Organiczna herbata "Naturalna odporność", 40 g

  • Kojąca herbata owocowa i ziołowa
  • Najlepsza jakość z Austrii
  • Przyjemnie świeża nuta
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Wolny oddech"

Willi Dungl Organiczna herbata "Wolny oddech", 40 g

  • Z 9 wykwintnymi ziołami i owocami
  • Może działać uspokajająco na drogi oddechowe
  • Z miętą, babka lancetowata i korzeniem lukrecji
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "Dobry nastrój"

Willi Dungl Organiczna herbata "Dobry nastrój", 40 g

  • Naturalnie pobudza
  • Z najlepszym imbirem
  • Harmonijne doznania smakowe
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Herbata "Zielona herbata przeciwutleniająca" BIO

Willi Dungl Herbata "Zielona herbata przeciwutleniająca" BIO, 35 g

  • Wspiera twoje samopoczucie
  • Przyjemnie łagodny smak
  • Z 20 torebkami dwukomorowymi
18,84 zł 20,99 zł (538,29 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio ziołowy ogród - koper włoski, anyż, kminek

Willi Dungl Bio ziołowy ogród -​ koper włoski, anyż, kminek, 20 torebek herbaty (45 g)

  • Słodkawa i łagodna
  • Klasyczna mieszanka ziołowa
  • Dla całej rodziny
13,22 zł 14,99 zł (293,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczny baton jabłko-cynamon

Willi Dungl Organiczny baton jabłko-​cynamon, 30 g

  • Orzechowo-daktylowy smak
  • Subtelna nuta cynamonu
  • Naturalne składniki
7,99 zł 8,99 zł (266,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Bio "alkaliczny przyjaciel"

Willi Dungl Bio "alkaliczny przyjaciel", 20 torebek herbaty (40 g)

  • 8 alkalicznych ziół organicznych
  • Z krzewem miodowym i trawą cytrynową
  • Szczególnie smaczna
18,84 zł 20,99 zł (471,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl BIO herbata - menstruacja

Willi Dungl BIO herbata -​ menstruacja, 20 torebek herbaty

  • Owocowy smak dzięki kawałkom jabłka
  • Pikantny smak dzięki imbirowi
  • Zawartość: 20 sztuk
18,84 zł 20,99 zł (523,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Willi Dungl Organiczna herbata "9 ziół"

Willi Dungl Organiczna herbata "9 ziół", 40 g

  • 20 torebek dwukomorowych po 2 g każdy
  • Z koprem włoskim, czerwonokrzakiem i trawą cytrynową
  • Z ekologicznych ziół
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Organiczna herbata "Równowaga wewnętrzna"

Willi Dungl Organiczna herbata "Równowaga wewnętrzna", 40 g

  • Przyjemna słodycz
  • Z najlepszą lawendą
  • Świeże nuty mięty pieprzowej i trawy cytrynowej
18,45 zł 20,99 zł (461,25 zł / kg)

Dostawa do 19 października