Zotter Schokoladen Bio Biofekt POP "Dla mamy"
Podaruj radość
44,99 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Częściowo zawiera alkohol
- Modne pudełko czekoladek
- 8 różnych smaków
- Wkładka wykonana z ekologicznego plastiku
Opis
Modna bombonierka wypełniona 8 pysznie świeżymi czekoladkami w następujących smakach:
Smaki:
- Gin Endorphin (alkoholowy)
- Endorfina wiśniowa
- Endorfina z marakui
- Zakochana malina pralina
- Czarna porzeczka z lawendą
- Pralina Limoncello (alkoholowa)
- Bonbon karmelowy
- Pralina marcepanowa z różą
Zotter używa organicznego plastiku do wkładek w pudełkach pralin, co nie szkodzi środowisku.
Wypełnienie może się różnić (w zależności od dostępności produktów).
| Nr art.: | ZSM-17819 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 9006403082927 |
| Numer producenta: | 17819 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | zawiera alkohol |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], masa kakaowa[1], marcepan[2] (migdały[2], cukier[2], syrop cukru inwertowanego[2]), syrop cukru inwertowanego[2], pełne mleko w proszku[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], syrop glukozowy[2], gin[2], bita śmietana[2], mleko pełnotłuste [2], Limoncello[2], Masło[2], koncentrat soku z czarnej porzeczki[2], wiśnie[2], migdały[2], przecier malinowy[2], koncentrat soku z marakui[2], karmelizowane mleko w proszku[2] (odtłuszczone mleko w proszku[2], cukier[2]), koncentrat wiśniowy[2], liofilizowane maliny[2], słodka serwatka w proszku[2], marakuja liofilizowana[2] (maltodekstryna[2], koncentrat soku z marakui[2]), woda różana[2], liofilizowane czerwone porzeczki[2], koncentrat soku z cytryny[2], liofilizowane wiśnie[2], jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka[2], cukier trzcinowy[1], miód[2], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), cukier karmelowy[2] (Cukier karmelizowany[2], maltodekstryna[2]), sól kamienna, strąki wanilii w proszku [1], cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), liofilizowane jagody[2], olej z gorzkich migdałów[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], cynamon[1], olejek lawendowy[2], Emulgator (lecytyna słonecznikowa[2]), olejek cytrynowy[2], imbir w proszku[2], kwiaty róży[2]
- z sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 57% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1997 / 477 kj / kcal |
| tłuszcz | 31 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 17 g |
| węglowodany | 41 g |
| w tym cukier | 37 g |
| białko | 5,1 g |
| sól | 0,15 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Biofekt POP "Dla mamy"
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.