Zotter Schokoladen Bio MiXing Czekoladowo-truskawkowy zajączek de Luxe, 100 g
Wielkanocny przysmak w czekoladowej formie
54,00 zł
(540,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ręcznie robiona figurka z mlecznej czekolady
- Owocowe nadzienie truskawkowe
- Kolorowo udekorowany nasionami i owocami
Opis
Zotter Czekoladowo-truskawkowy zajączek de Luxe to pięknie zaprojektowane czekoladowe dzieło, idealne na Wielkanoc lub jako wyjątkowy prezent dla fanów czekolady. Umiejętnie wykonana figurka wykonana jest z rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady wypełnionej owocowym, aromatycznym kremem truskawkowym. Kolorowe, naturalne dekoracje wykonane z owoców, prażonych nasion i elementów z białej czekolady dodają smaku i wizualnych akcentów oraz sprawiają, że każdy kęs staje się doświadczeniem pełnym różnorodności.
| Nr art.: | ZSM-24585 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9006403088141 |
| Numer producenta: | 24585 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bez alkoholu |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[3], masło kakaowe[3], masa kakaowa[3], pełne mleko w proszku[1], odtłuszczone mleko w proszku[1], 1 % truskawki[1], 1 % liofilizowane truskawki[1], syrop cukru inwertowanego[1], 1 % koncentrat truskawkowy[1], sezam[1], liofilizowane maliny[1], syrop glukozowy[1], słodka serwatka w proszku[1], pestki dyni[1], cukier trzcinowy[3], mleko pełnotłuste [1], marakuja liofilizowana[1] (maltodekstryna[1], koncentrat soku z marakui[1]), Emulgator (laktoza (soja)), strąki wanilii w proszku [2], koncentrat soku z cytryny[1], jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka[1], sól kamienna, cytryna w proszku[1] (koncentrat soku z cytryny[1], skrobia kukurydziana[1]), środki powlekające[1] (Glukosesirup[1], stabilizator (guma arabska[1])), olej słonecznikowy[1], liofilizowane jagody[1], cynamon[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], 50 % Przynajmniej w mlecznej czekoladzie[1]
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
- z uczciwego handlu, udział Fair Trade 77%
- z uczciwego handlu, udział Fair Trade 77%, z kontrolowanej uprawy ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2364,52 / 564,76 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 24 g |
| węglowodany | 43 g |
| w tym cukier | 40 g |
| białko | 8,2 g |
| sól | 0,21 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio MiXing Czekoladowo-truskawkowy zajączek de Luxe
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.