Zotter Schokoladen Bio MiXing jajko wielkanocne de Luxe z wielkanocnym barankiem, 100 g
Dekoracyjna przyjemność
54,00 zł
(540,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Rozpływająca się w ustach mleczna czekolada
- Roślinna kuwertura ryżowa
- Opakowanie wielkanocne
Opis
Słodkie jajko z mlecznej czekolady o zawartości kakao 40%, ozdobione barankiem z roślinnej kuwertury ryżowej i futrem z płatków kokosowych. Ciemna czekolada, marcepan, prażone pestki dyni, nibsy kakaowe, płatki róży i posypka z zielonej herbaty dodają pysznych akcentów.
| Nr art.: | ZSM-24493 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9006403084105 |
| Numer producenta: | 24493 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bez alkoholu |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[1], 27 % masło kakaowe[1], masa kakaowa[1], pełne mleko w proszku[2], 5 % napój ryżowy w proszku[2] (ryż[2], olej słonecznikowy[2], sól), odtłuszczone mleko w proszku[2], wiórki kokosowe[1], pestki dyni[2], kwiaty róży[2], liście zielonej herbaty[2], ziarno kakaowe[1], Emulgator (laktoza (soja)), strąki wanilii w proszku [3], sól kamienna, Emulgator (laktoza (słonecznik)), środki powlekające (Glukosesirup[2], stabilizator (guma arabska[2]), olej słonecznikowy[2]), słodka serwatka w proszku[2], liofilizowane maliny[2], cukier trzcinowy[1], cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2]), cynamon[2], 40 % Przynajmniej w mlecznej czekoladzie[2]
- z sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem: 83% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
- z uczciwego handlu, udział Fair Trade 83%
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2412 / 576 kj / kcal |
| tłuszcz | 39 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 24 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 44 g |
| białko | 5,7 g |
| sól | 0,16 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio MiXing jajko wielkanocne de Luxe z wielkanocnym barankiem
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.