Alnatura Bio sok jabłkowy naturalnie mętny, 1 l
Sok bezpośrednio tłoczony dla owocowej przyjemności
9,99 zł
(9,99 zł / l, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Naturalnie mętny sok bezpośrednio tłoczony
- Jakość organiczna
- Czysty lub z wodą gazowaną
Opis
Ten naturalnie mętny organiczny sok bezpośredni Alnatura jest wytwarzany z soczystych, aromatycznych jabłek. Ponieważ owocowy sok nie jest filtrowany, jest naturalnie mętny i zawiera wiele składników tłoczonego jabłka. Można się nim delektować o każdej porze roku - zarówno czystym, jak i rozcieńczonym wodą.
| Nr art.: | MM-130054 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 l |
| EAN: | 4104420071728 |
| Numer producenta: | 130054 |
| Marki: | Alnatura |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
Składniki
sok jabłkowy[1]
- z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 184 / 44 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 11 g |
| w tym cukier | 11 g |
| substancje balastowe | 0,5 g |
| białko | 0,5 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Bio sok jabłkowy naturalnie mętny
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.