Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød Original, 600 g
Bezglutenowa mieszanka do pieczenia chleba
20,99 zł
(34,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z bezglutenowego płatków owsianych
- Z odżywczymi nasionami
- Wystarczy wymieszać z wodą
Pasujące produkty
Opis
Ta bezglutenowa mieszanka do wypieku chleba od Bauck Mühle składa się z bezglutenowych płatków owsianych oraz pożywnych nasion. Daje się bardzo łatwo wymieszać z wodą i upiec, przynosząc na stół wyrazisty, ziarnisty chleb, całkowicie bez mąki i drożdży. Bogaty w błonnik, białko i wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3, chleb ten ma wszechstronne zastosowanie – zarówno klasycznie z keksówki, jak i nawet jako chleb chrupki. Ekologiczna jakość i kontrolowana bezglutenowość sprawiają, że Wunderbrød stanowi solidną bazę dla indywidualnych potrzeb żywieniowych.
Szybkie przygotowanie:
- Zawartość opakowania wsypać do miski, wymieszać z 550 ml wrzącej wody i pozostawić na 20 minut do napęcznienia.
- Ciasto przełożyć do dobrze natłuszczonej keksówki (25 x 10 cm). Rozprowadzić w formie za pomocą zwilżonego skrobaka do ciasta, docisnąć i wyrównać powierzchnię.
- Piec w nagrzanym piekarniku w temperaturze 200 °C w trybie góra/dół przez 70 minut.
- Od razu wyjąć z formy i przed spożyciem pozostawić do całkowitego ostygnięcia.
Klasyczne przygotowanie:
- Mieszankę do wypieku zalać 500 ml zimnej wody, dokładnie wymieszać ciasto i pozostawić na 3 godziny lub na całą noc w lodówce do napęcznienia.
- Następnie przełożyć do formy i włożyć do zimnego piekarnika.
- Piec bez wcześniejszego nagrzewania w temperaturze 200 °C w trybie góra/dół przez 80 minut.
Wskazówki:
- Przed pokrojeniem pozostawić do dobreho ostygnięcia i przechowywać w sposób zapewniający dostęp powietrza.
- Gotowy chleb można doskonale zamrozić w porcjach.
- W przypadku braku formy do pieczenia chleba, można po prostu uformować bochenek i ułożyć ga na blasze wyłożonej papierem do pieczenia.
| Nr art.: | MM-385538 |
|---|---|
| Zawartość: | 600 g |
| EAN: | 4015637826417 |
| Numer producenta: | 385538 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy, bez dodatku cukru, nie zawiera drożdży, odpowiedni dla diabetyków |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1959 / 468 kj / kcal |
| tłuszcz | 28 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 3,9 g |
| węglowodany | 29 g |
| w tym cukier | 0,8 g |
| substancje balastowe | 13 g |
| białko | 20 g |
| sól | 1,5 g |
Składniki
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød Original
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.