BioArt Bio Chrupki kukurydziane Pufuleti, 80 g
Lekka przekąska na każdą okazję
12,99 zł
(162,38 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z austriackiej ekologicznej kukurydzy
- Dla dużych i małych
- Łagodny smak
Pasujące produkty
Opis
Te ekologiczne chrupki kukurydziane powstają z austriackiej ekologicznej kukurydzy i są delikatnie przetwarzane. Są lekkie, chrupiące i zachwycają łagodnym smakiem kukurydzy. Doskonale sprawdzają się podczas przytulnych wieczorów, gier lub jako przekąska między posiłkami. To prosty snack dla dużych i małych.
| Nr art.: | BIOG-275476 |
|---|---|
| Zawartość: | 80 g |
| EAN: | 9006241300405 |
| Numer producenta: | 275476 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po użyciu należy ponownie zamknąć opakowanie |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1993 / 476 kj / kcal |
| tłuszcz | 20 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,3 g |
| węglowodany | 67 g |
| w tym cukier | 1,8 g |
| substancje balastowe | 1,9 g |
| białko | 6,1 g |
| sól | 1,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Chrupki kukurydziane Pufuleti
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.