BioArt Bio Czekolada "Dankbarkeit ist das Gedächtnis des Herzens", 70 g
Kremowo-owocowa przyjemność czekoladowa
39,99 zł
(571,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Delikatny i zrównoważony smak
- Z owocową nutą truskawki
- Harmonijny smak
Pasujące produkty
Opis
Ta czekoladowa kompozycja łączy delikatną mleczną czekoladę z owocowymi nutami truskawek. Połączenie to zapewnia harmonijne doznania smakowe pomiędzy kremową słodyczą a świeżą owocowością. Idealna dla wszystkich, którzy lubią subtelne i wyjątkowe chwile z czekoladą.
| Nr art.: | BIOG-326056 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006241310732 |
| Numer producenta: | 326056 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2453 / 586 kj / kcal |
| tłuszcz | 41 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 26 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 47 g |
| substancje balastowe | 2,1 g |
| białko | 6,9 g |
| sól | 0,21 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Czekolada "Dankbarkeit ist das Gedächtnis des Herzens"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.