Davert Bio bolognese z soczewicy Noodle-Cup, 65 g
Klasyczny makaron w wytrawnym wydaniu bez mięsa
7,99 zł
(122,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wytrawna bolognese z soczewicą
- Wegański posiłek bio
- Gotowe w 5 minut
Podobne produkty
Opis
Czy klasyczna pasta może być veggie? Oczywiście! To organiczne danie gotowe w kubku z makaronem w stylu soczewicowej bolognese przenosi znany smak prosto do kubka! Połączenie makaronu i aromatycznego sosu z soczewicą, marchewką i pomidorami zachwyca pełnią smaku i przyjemną konsystencją.
Doprawione oregano i czosnkiem, stanowi smaczną, w pełni roślinną propozycję w jakości organicznej. Nowoczesna bolognese w szybkim i wygodnym wydaniu!
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość opakowania do dużego kubka.
- Dodaj 150 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
- Pozostaw na 5 minut – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64611 |
|---|---|
| Zawartość: | 65 g |
| EAN: | 4019339646113 |
| Numer producenta: | 64611 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
62 % makaron[1] (semolina z pszenicy durum[1]), 20 % soczewica[1], marchew[1], 4 % granulat pomidorowy[1] (Koncentrat pomidorowy[1], skrobia kukurydziana[1]), 2 % proszek pomidorowy[1], sól morska, mąka ryżowa[1], zagęszczacz (mąka z nasion szarańczyna strąkowego[1]), surowy cukier trzcinowy[1], oregano[1], czosnek[1], olej słonecznikowy[1], pietruszka[1], pieprz[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 444 / 106 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 19 g |
| w tym cukier | 2,7 g |
| substancje balastowe | 3 g |
| białko | 5 g |
| sól | 0,68 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio bolognese z soczewicy Noodle-Cup
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.