Davert Bio jęczmień obłuszczony, 1.000 g
Lokalne superziarno o łagodnym smaku
16,99 zł
(16,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Łagodnie orzechowy aromat
- Idealny do zup, gulaszy i dodatków
- Regionalna jakość Bioland z Niemiec
Podobne produkty
Opis
Ten łuskany organiczny jęczmień z niemieckich upraw Bioland to prawdziwy wszechstronny składnik w świadomej kuchni! Delikatnie orzechowy smak i przyjemna konsystencja sprawiają, że świetnie sprawdza się jako sycący dodatek, składnik treściwych zup czy baza do kreatywnych zapiekanek.
Również w wypiekach organiczny jęczmień dodaje wyjątkowej głębi smaku – jako dodatek do mąki wzbogaca pieczywo i wypieki. Naturalny produkt o regionalnym charakterze!
Przygotowanie:
- Jęczmień namoczyć w dużej ilości wody przez ok. 2 godziny.
- Następnie zagotować i gotować na małym ogniu przez ok. 30 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-13418 |
|---|---|
| Zawartość: | 1.000 g |
| EAN: | 4019339134184 |
| Numer producenta: | 13418 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
jęczmień[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1344 / 321 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 63,3 g |
| w tym cukier | 1,7 g |
| substancje balastowe | 8,7 g |
| białko | 11,2 g |
| sól | 0,04 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio jęczmień obłuszczony
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.