Demmers Teehaus Bio Syrop - Rooibos Cranberry, 500 ml
Owocowa świeżość mrożonej herbaty przygotowana w prosty sposób
65,00 zł
(130,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Słodycz wyłącznie z ekologicznych soków owocowych
- Łagodnie owocowa baza rooibos
- Wydajna proporcja mieszania 1:10
Pasujące produkty
Opis
Dzięki temu syropowi do mrożonej herbaty w jakości organicznej w kilka chwil przygotujesz cudownie malinowoczerwony napój orzeźwiający! Delikatna receptura łączy łagodny charakter prawdziwego rooibos z lekko kwaskową owocową nutą żurawiny i dojrzewających w słońcu jabłek pochodzących z kontrolowanych upraw w jakości organicznej.
Co wyjątkowe – przyjemna słodycz pochodzi wyłącznie z ekologicznych soków owocowych. Wystarczy rozcieńczyć koncentrat lodowato zimną wodą w proporcji 1:10, dodać kilka kostek lodu lub świeżą miętę według uznania i gotowe – idealny napój orzeźwiający na gorące dni lub zasłużoną chwilę przerwy.
| Nr art.: | DT-00-93763 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012628 |
| Numer producenta: | 00-93763 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1578,05 / 376,91 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,05 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,02 g |
| węglowodany | 93 g |
| w tym cukier | 86 g |
| białko | 0,13 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Bio Syrop - Rooibos Cranberry
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.