Lindt Kulki Lindor Cornet – Milk, 137 g

Klasyczna czekoladowa przyjemność od Lindt o delikatnie rozpływającym się wnętrzu

Nowość w sklepie!

46,99 zł

(342,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 137 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Delikatne nadzienie z kremu mlecznego
  • Najwyższej jakości szwajcarska czekolada mleczna
  • Idealne na prezent i do delektowania się

Kupowane często z Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g)

Lindt Kulki Lindor Cornet – Milk, 137 g 46,99 zł (342,99 zł / kg)
Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g) 137,00 zł (274,00 zł / kg)
Cena całkowita: 183,99 zł
Opis

Pod delikatną otoczką ze szwajcarskiej czekolady mlecznej kryje się wyjątkowo kremowe nadzienie, które przyjemnie rozpływa się w ustach. Maîtres Chocolatiers marki Lindt po mistrzowsku łączą starannie wybrane składniki, tworząc ponadczasowy czekoladowy klasyk.

Jako elegancki prezent dla bliskich, do wspólnego podjadania w dobrym towarzystwie lub jako zasłużona chwila przyjemności tylko dla siebie – ten klasyk pasuje na każdą okazję!


Najważniejsze zalety:

  • Delikatnie rozpływające się nadzienie z kremem mlecznym
  • Otoczone wysokiej jakości szwajcarską czekoladą mleczną
  • Klasyczne opakowanie Cornet – doskonałe na prezent lub do dzielenia się

Nr art.: LS-805610
Zawartość: 137 g
EAN: 8003340805610
Numer producenta: 805610
Marki: Lindt
Może zawierać śladowe ilości: H - orzechy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

cukier, tłuszcze roślinne (kokos, nasiona palmowe), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, laktoza, czysty tłuszcz maślany, odtłuszczone mleko w proszku, Emulgator (lecytyna sojowa), naturalne aromaty

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lindt Kulki Lindor Cornet – Milk

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder