Ankerkraut The Message ("Ojciec chrzestny"), 70 g
Przyprawa filmowa do ryb i warzyw
27,99 zł
(399,86 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Edycja specjalna "Ojciec chrzestny"
- Do grilla, dań z patelni i piekarnika
- Idealna do ryb, warzyw i halloumi
Pasujące produkty
Opis
Dzięki specjalnej edycji "The Message" możesz stworzyć kulinarne arcydzieło, które Twoja rodzina z pewnością zapamięta. Intensywna mieszanka wzbogaca dania rybne wszelkiego rodzaju, a także przekształca warzywa lub halloumi w smaczne danie w stylu Corleone. Nawet niewielka ilość wystarczy, aby zamienić proste składniki w danie, którego nikt przy stole nie odmówi.
| Nr art.: | AK-4062988021886 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 4062988021886 |
| Numer producenta: | 4062988021886 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
bazylia, sól morska, surowy cukier trzcinowy, czosnek, zielony pieprz, skórka cytrynowa, cytryna w proszku (koncentrat soku z cytryny, maltodekstryna), posiekane chili
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1013 / 242 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 32 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | 25,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut The Message ("Ojciec chrzestny")
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.