BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Malina, słoik, 250 g
Pełnia owocowego smaku na każdy dzień
37,99 zł
(151,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z organicznym sokiem z cytryny
- Nie zawiera barwników
- Tradycyjnie gotowana
Pasujące produkty
Opis
Ta ekologiczna konfitura zachwyca wysoką zawartością owoców oraz naturalnym, intensywnym smakiem. Do jej przygotowania wykorzystuje się starannie wyselekcjonowane ekologiczne owoce, które są delikatnie gotowane. Niewielka ilość ekologicznego cukru trzcinowego, roślinna pektyna oraz prawdziwy ekologiczny sok z cytryny harmonijnie dopełniają recepturę.
| Nr art.: | BIOG-291220 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9006241200026 |
| Numer producenta: | 291220 |
| Marki: | BioArt |
| Skład owoców: | jagody |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 733 / 175 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 39 g |
| w tym cukier | 39 g |
| białko | 1 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Malina, słoik
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.