Stay Spiced! Amore - Pesce, Pollo i Vitello, 70 g

La Dolce Vita universal

31,71 zł 35,99 zł -12%

(453,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 g

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Włoska sól przyprawiona
  • Z płatkami pomidorów
  • Dobrze komponuje się z pizzą, makaronem, mięsem i rybami

Kupowane często z Stay Spiced! Przyprawa do grillowanych warzyw, 100 g

Stay Spiced! Amore - Pesce, Pollo i Vitello, 70 g 31,71 zł (453,00 zł / kg)
Stay Spiced! Przyprawa do grillowanych warzyw, 100 g 31,71 zł (317,10 zł / kg)
Cena całkowita: 63,42 zł
Opis

Jest w tym dużo miłości! Sól morska, czosnek, papryka, oregano, rozmaryn, płatki pomidorów, szałwia, majeranek, bazylia i inne pyszne przyprawy łączą się w cudownej harmonii, która pachnie nieporównywalnie przypominając włoskąatmosferęi. Idealny do wszystkich dań kuchni śródziemnomorskiej, takich jak pizza, makaron, warzywa, mięso i ryby.

Jedna z absolutnie ulubionych przypraw szefa kuchni Rolanda Trettla, której nie powinno zabraknąć w grillu.

Nr art.: SW-63003xM
Zawartość: 70 g
EAN: 9010084030085
Numer producenta: 63003xM
Marki: Stay Spiced!
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
Właściwości: bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera sztucznych aromatów, nie zawiera sztucznych barwników, nie zawiera wzmacniaczy smaku
Składniki

surowa sól morska (niejodowana), czosnek, papryka, majeranek, szałwia, oregano, pomidory, rozmaryn, bazylia, cząber, Thymian, pietruszka, kolendra

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Austria, www.stayspiced.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Spiced! Amore - Pesce, Pollo i Vitello

1 recenzja klienta w innym języku

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (50%)
4 gwiazdki
1 (50%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder