Alnatura Bio pasta owocowa - dzika róża, 260 g
Wegańska i owocowa
9,99 zł
(38,42 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wysoka zawartość owoców
- Jakość organiczna
- Wszechstronne zastosowanie
Opis
Ta organiczna pasta owocowa Alnatura zachwyca wysoką zawartością owoców dzikiej róży i oferuje cierpki, owocowy smak. Dzięki wysokiej zawartości owoców nadaje się nie tylko jako pasta do pieczywa, ale może również nadać wyjątkowego charakteru wytrawnym potrawom.
Po otwarciu krem owocowy Alnatura należy przechowywać w lodówce i szybko spożyć.
| Nr art.: | MM-137970 |
|---|---|
| Zawartość: | 260 g |
| EAN: | 4104420045828 |
| Numer producenta: | 137970 |
| Marki: | Alnatura |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Spożyć w ciągu 3 tygodni od otwarcia, Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 909 / 217 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 51 g |
| w tym cukier | 51 g |
| substancje balastowe | 2,8 g |
| białko | 1,4 g |
| sól | 0,05 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Bio pasta owocowa - dzika róża
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.