Alnatura Bio pieprz czarny, cały, 70 g

Wszechstronny wśród przypraw

14,99 zł

(214,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 g

Produkt dostępny od 5 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 6 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Lekko cytrynowa ostrość
  • Jakość organiczna
  • Może być stosowany w całości lub mielony

Kupowane często z Spice for Life Bio Cajun, 80 g

Alnatura Bio pieprz czarny, cały, 70 g 14,99 zł (214,14 zł / kg)
Spice for Life Bio Cajun, 80 g 25,99 zł (324,88 zł / kg)
Cena całkowita: 40,98 zł
Opis

Organiczny pieprz czarny w całości jest niezbędny w każdej kuchni. Dzięki swojej lekko cytrynowej ostrości idealnie nadaje się do pikantnych potraw. Pieprz dodaje pikantnej nuty do owocowo-słodkich potraw. Ziarna mogą być używane w całości lub mielone.

Nr art.: MM-138512
Zawartość: 70 g
EAN: 4104420028449
Numer producenta: 138512
Marki: Alnatura
Znak jakości: Certyfikowany organiczny
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

czarny pieprz (Piper nigrum)[1]

  1. z rolnictwa ekologicznego
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio pieprz czarny, cały

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder