Ankerkraut Przyprawa do dipu "Glückwunsch", 100 g
Prezent dla przyjemności i radości
25,99 zł
(259,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Do udoskonalenia wielu potraw
- Edycja specjalna
- Idealny pomysł na prezent
Pasujące produkty
Opis
Podaruj prezent w postaci czystej przyjemności zamiast kwiatów dzięki tej specjalnej edycji kremowego dipu paprykowego w eleganckim słoiku z korkiem. Przyprawa jest idealna do gotowania, przyprawiania lub dekorowania i stanowi praktyczną ozdobę każdej kuchni. Wystarczy wymieszać ją z serkiem śmietankowym, aby w mgnieniu oka uzyskać aromatyczny dip, który z pewnością sprawdzi się przy każdej okazji - niezależnie od tego, czy jest to nowa praca, czy zdany egzamin.
| Nr art.: | AK-4062988843068 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 4062988843068 |
| Numer producenta: | 4062988843068 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Może zawierać śladowe ilości: | L - seler, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
sól morska, proszek pomidorowy, papryka słodka, granulki papryki czerwonej, surowy cukier trzcinowy, chipsy pomidorowe (pomidory, skrobia kukurydziana), Cebula, czarny pieprz (Piper nigrum), skórka cytrynowa, wędzone jalapeno (Chilli, dym), pieprz cayenne
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1059 / 253 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 43 g |
| w tym cukier | 33 g |
| białko | 8 g |
| sól | 21 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Przyprawa do dipu "Glückwunsch"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.