Ankerkraut Zestaw przypraw do Airfryera Box
Aromatyczne trio dla urządzenia Airfryer
87,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Zestaw na prezent 3 sztuki
- Frytki, warzywa i pieczony kurczak
- Pudełko z okienkiem i wzorem
Pasujące produkty
Opis
Ten zestaw oferuje odpowiednie przyprawy do różnych potraw z frytownicy powietrznej. Dzięki soli do frytek, przyprawie do pieczonego kurczaka i mieszance do warzyw z piekarnika, potrawy będą chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Zestaw doskonale nadaje się do dań mięsnych lub wegetariańskich dodatków i jest idealnym prezentem dla wszystkich fanów niskotłuszczowego gotowania.
| Nr art.: | AK-4062988021039 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 zestaw |
| EAN: | 4062988021039 |
| Numer producenta: | 4062988021039 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
sól morska, Cebula, czosnek, papryka słodka, czarny pieprz (Piper nigrum),
sól morska, papryka słodka, pietruszka, czosnek, majeranek, Nasiona kozieradki, posiekane chili, Nasiona kminku, gałka muszkatołowa
76 % sól morska, papryka słodka, zmielona gorczyca, Cebula, pietruszka, 1,9 % sól wędzona (sól morska, dym), czosnek, oregano
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 733 / 175 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1 g |
| węglowodany | 25 g |
| w tym cukier | 18 g |
| białko | 6,8 g |
| sól | 45,5 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 758 / 181 kj / kcal |
| tłuszcz | 3,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 25 g |
| w tym cukier | 15 g |
| białko | 8,4 g |
| sól | 45 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 314 / 75 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 9,4 g |
| w tym cukier | 5,8 g |
| białko | 4,1 g |
| sól | 77,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Zestaw przypraw do Airfryera Box
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.