BIO PRIMO Bio Raw Riegel Salted Caramel, 35 g
Ulubione połączenie słodkiego i słonego
6,99 zł
(199,71 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Smak:
Właściwości i zalety
- Wegański i bezglutenowy
- Z orzeszkami ziemnymi
- Idealna przekąska
Opis
Pyszny batonik raw food z solonym karmelem i intensywnymi w smaku orzeszkami ziemnymi. Naturalnie wegański i bezglutenowy.
| Nr art.: | MM-CM111 |
|---|---|
| Zawartość: | 35 g |
| EAN: | 2200275630072 |
| Numer producenta: | CM111 |
| Marki: | BIO PRIMO |
| Znak jakości: | Certyfikat ekologiczny zgodnie z przepisami WE dotyczącymi produktów organicznych |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | surówka, bezglutenowy |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1440 / 344 kj / kcal |
| tłuszcz | 12 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,6 g |
| węglowodany | 53 g |
| w tym cukier | 43 g |
| białko | 9,4 g |
| sól | 0,9 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Wildbran, Lda, Av. Casal da Serra 23, 2625-085 , Póvoa de Santa Iria, Portugalia, www.wildbran.pt |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bio Raw Riegel Salted Caramel
1 recenzja klienta w innym języku
3,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.