BioArt Bio Chipsy ziemniaczane Cream & Onion, 100 g
Wyrazista przyjemność chrupania chipsów
20,99 zł
(209,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Ze śmietaną i cebulą
- Intensywnie wyrazisty smak
- Delikatnie pieczone ze skórką
Pasujące produkty
Opis
Te ekologiczne chipsy ziemniaczane powstają ze starannie wyselekcjonowanych ziemniaków. Krojone razem ze skórką i delikatnie pieczone na złocisty kolor w ekologicznym oleju słonecznikowym, zachowują naturalny smak ziemniaków oraz wyjątkowo chrupiącą strukturę. Subtelne doprawienie aromatem śmietany i cebuli nadaje im wyrazisty i harmonijny smak.
| Nr art.: | BIOG-332857 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9006241302096 |
| Numer producenta: | 332857 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po użyciu należy ponownie zamknąć opakowanie |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1993 / 476 kj / kcal |
| tłuszcz | 24 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,6 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 2,4 g |
| substancje balastowe | 4,9 g |
| białko | 6 g |
| sól | 1,4 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Chipsy ziemniaczane Cream & Onion
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.