BioArt Bio Czekolada "Gratuliere! Genieße den Moment..", 70 g
Owocowo-chrupiąca przyjemność czekoladowa
39,99 zł
(571,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Starannie zbalansowany smak
- Chrupiące i aromatyczne
- Z krokantem migdałowym
Pasujące produkty
Opis
Ta czekoladowa kompozycja łączy kremową mleczną czekoladę z chrupiącym krokantem migdałowym oraz owocowymi płatkami mandarynki. Połączenie delikatnej słodyczy, subtelnej chrupkości i owocowej świeżości zapewnia wyjątkowe i różnorodne doznania smakowe. Idealna dla wszystkich, którzy lubią nietuzinkowe połączenia czekoladowe.
| Nr art.: | BIOG-326049 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006241310763 |
| Numer producenta: | 326049 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
90 % czekolada pełnomleczna[1] (surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], 22 % pełne mleko w proszku[1], masa kakaowa[1], Emulgator (lecytyna[1])), 5 % krokant migdałowy[1] (migdały, cukier), 3 % płatki mandarynki[1] (koncentrat soku mandarynkowego[1], skrobia kukurydziana[1]), naturalny aromat mandarynki
- z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2453 / 586 kj / kcal |
| tłuszcz | 41 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 26 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 47 g |
| substancje balastowe | 2,1 g |
| białko | 6,9 g |
| sól | 0,21 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Czekolada "Gratuliere! Genieße den Moment.."
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.