BioArt Bio Czekolada "Weil wir Engel ohne Flügel...", 70 g
Owocowo-słodka przyjemność z delikatną kremowością
39,99 zł
(571,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Z owocową maliną
- Delikatna biała czekolada
- Harmonijnie skomponowane
Pasujące produkty
Opis
Ta czekoladowa kompozycja łączy delikatnie rozpływającą się białą czekoladę z owocowym aromatem malin. Połączenie kremowej słodyczy i subtelnej owocowej nuty zapewnia harmonijne doznania smakowe. Idealna dla wszystkich, którzy uwielbiają owocowe i wyjątkowe warianty czekolady.
| Nr art.: | BIOG-326059 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006241310800 |
| Numer producenta: | 326059 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2428 / 580 kj / kcal |
| tłuszcz | 38 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 24 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym cukier | 54 g |
| białko | 6,1 g |
| sól | 0,22 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Czekolada "Weil wir Engel ohne Flügel..."
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.