BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Owoce leśne, słoik, 250 g
Naturalna owocowa przyjemność pełna aromatu
37,99 zł
(151,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z ekologicznych owoców
- Wyjątkowo wysoka zawartość owoców
- Bez sztucznych dodatków
Pasujące produkty
Opis
Konfitura z leśnych owoców o obniżonej zawartości cukru powstaje ze starannie wyselekcjonowanych ekologicznych owoców i jest tradycyjnie przygotowywana. Dzięki wysokiej zawartości owoców wyróżnia się intensywnym smakiem, który harmonijnie dopełnia prawdziwy ekologiczny sok z cytryny. Receptura zawiera roślinną pektynę i nie zawiera sztucznych dodatków.
| Nr art.: | BIOG-315177 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9006241200378 |
| Numer producenta: | 315177 |
| Marki: | BioArt |
| Skład owoców: | jagody |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 729 / 174 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 39 g |
| w tym cukier | 39 g |
| białko | 0,7 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Owoce leśne, słoik
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.