Davert Bio cukier trzcinowy nierafinowany UFRA, 500 g
Naturalna słodycz organiczna z Brazylii
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Idealny do ciast i deserów
- Projekt z Brazylii
- Jakość organiczna
Podobne produkty
Opis
Dzięki Davert organiczny cukier trzcinowy surowy z tradycyjnego projektu UFRA można w wyjątkowy sposób udoskonalić wypieki i desery! Od ponad 35 lat cukier ten pochodzi od brazylijskich rolników stosujących zrównoważone metody uprawy.
To naturalny produkt o delikatnej strukturze kryształów i subtelnej nucie melasy. Idealny do kawy, ciast czy jako wykończenie wypieków – zapewnia harmonijną słodycz w każdej kuchni.
| Nr art.: | XEC-URT-85221 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339852217 |
| Numer producenta: | 85221 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
rohrzucker[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1671 / 399 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 99,6 g |
| w tym cukier | 99,5 g |
| substancje balastowe | <0,5 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio cukier trzcinowy nierafinowany UFRA
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.