Davert Bio czarna fasola, 400 g
Delikates dla egzotycznych chwil
7,99 zł
(19,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Orzechowy, wyrazisty smak
- Miękka konsystencja
- Idealna do wilgotnych wypieków wegańskich
Opis
Wnieś autentyczny smak Ameryki Łacińskiej prosto do swojej kuchni! Ta organiczna czarna fasola to coś więcej niż tylko dodatek – to prawdziwe gwiazdy. Dzięki swojemu wyrazistemu, korzenno-orzechowemu aromatowi i cudownie miękkiej konsystencji, nadaje wyjątkowej głębi burrito, miskom i daniom z ryżem.
Potrafią jednak zdziałać jeszcze więcej: stanowią pożywną bazę do wegańskich burgerów lub zaskakujący, sekretny składnik wilgotnych czekoladowych brownie – te małe cudeńka są mistrzami kulinarnych transformacji.
| Nr art.: | XEC-URT-48712 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 4019339487129 |
| Numer producenta: | 48712 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Czarna fasola[1], woda, sól
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 511 / 122 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 17 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 7,8 g |
| białko | 7,9 g |
| sól | 0,56 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio czarna fasola
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.200 art.