Davert Bio danie ziemniaków z prażoną cebulką Potato-Cup, 54 g
Wytrawna ziemniaczana przyjemność z chrupiącą cebulką
7,99 zł
(147,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kremowe purée z prażoną cebulką
- 100% składników bio bez oleju palmowego
- Gotowe w 5 minut
Podobne produkty
Opis
Masz ochotę na comfort food w kilka minut? To organiczne danie gotowe w kubku – puree ziemniaczane zapewnia kremowy smak w szybkim wydaniu. Prażona cebulka, pasternak i kurkuma nadają wyjątkowego charakteru.
Idealne jako szybki lunch lub posiłek w domu – rozgrzewa i smakuje jak domowe.
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość do kubka.
- Dodać 200 ml wrzącej wody i wymieszać.
- Pozostawić na 5 minut – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64506 |
|---|---|
| Zawartość: | 54 g |
| EAN: | 4019339645062 |
| Numer producenta: | 64506 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera drożdży, bez składników aromatyzujących |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 343 / 82 kj / kcal |
| tłuszcz | 1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 15 g |
| w tym cukier | 1,4 g |
| substancje balastowe | 2,8 g |
| białko | 2,1 g |
| sól | 0,75 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio danie ziemniaków z prażoną cebulką Potato-Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.