Davert Bio kasza jęczmienna, 500 g
Odkryj na nowo klasykę z lokalnych upraw
10,99 zł
(21,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatna struktura i łagodnie orzechowy smak
- Idealna do zup, sałatek i dodatków
- Jakość Bioland z niemieckich upraw
Podobne produkty
Opis
Kasza jęczmienna to znacznie więcej niż tylko dodatek do tradycyjnej zupy! Ta organiczna kasza jęczmienna z niemieckich upraw Bioland zachwyca delikatną konsystencją i łagodnym, orzechowym aromatem. Obłuszczone i polerowane ziarna jęczmienia to prawdziwie wszechstronny składnik nowoczesnej kuchni organicznej!
Jako lekki dodatek, pożywna baza do kolorowych sałatek czy nawet jako zaskakujący składnik słodkich potraw – zapewnia odpowiednią strukturę i wartościową energię. Sprawdzony produkt tradycyjny, który wyróżnia się regionalną jakością i wszechstronnością.
Przygotowanie:
- 125 g kaszy jęczmiennej zagotować w dużej ilości osolonej wody.
- Gotować pod przykryciem na małym ogniu przez 30-35 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-13310 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339133101 |
| Numer producenta: | 13310 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
jęczmień[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1428 / 341 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 73 g |
| w tym cukier | 0,8 g |
| substancje balastowe | 6 g |
| białko | 5,9 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kasza jęczmienna
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.