Davert Bio kuskus perłowy z soczewicą górską gourmet, 250 g
Idealne połączenie
12,99 zł
(51,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowa struktura i orzechowy aromat
- Połączenie zbóż i roślin strączkowych
- Idealny do bowl, sałatek i dań z patelni
Podobne produkty
Opis
W tej wyjątkowej mieszance delikatne kulki kuskusu perłowego łączą się z wyrazistą strukturą soczewicy górskiej. Efektem jest harmonijna kompozycja o subtelnym, orzechowym smaku.
Idealna jako baza do bowlów, składnik dań z patelni lub alternatywa dla klasycznych dodatków. Dzięki praktycznym woreczkom przygotowanie jest szybkie i wygodne.
Błyskawiczne przygotowanie:
- 1 litr wody na woreczek doprowadzić do wrzenia z dodatkiem soli.
- Włożyć woreczek i gotować pod przykryciem przez 20 minut.
- Wyjąć, odcedzić, rozciąć & delektować się smakiem!
| Nr art.: | XEC-URT-14707 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339147078 |
| Numer producenta: | 14707 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
60 % Pearl Couscous (semolina z pszenicy durum), 40 % soczewica[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1386 / 331 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 58 g |
| w tym cukier | 1,9 g |
| substancje balastowe | 8,6 g |
| białko | 16 g |
| sól | <0,01 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio kuskus perłowy z soczewicą górską gourmet
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.