Bio nasiona sezamu niełuskane, 250 g
Bez skórki dla pełnego, naturalnego smaku!
10,99 zł
(43,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Intensywny orzechowy smak
- Wszechstronne do wypieków i musli
- Idealne do pieczenia sałatek i sosów
Podobne produkty
Opis
Te wysokiej jakości, niełuskane, organiczne nasiona sezamu dodadzą smaku Twoim potrawom! Zachowana srebrna skórka pozwala cieszyć się wyjątkowo intensywnym smakiem i dodatkową porcją tekstury. Czy to jako pyszny składnik chleba, musli i gofrów, czy jako chrupiąca atrakcja w zapiekankach - te nasiona sezamu są naprawdę wszechstronne.
Szczególnie polecane: lekko prażone, rozwijają swój pełny orzechowy smak i stają się idealną przyprawą do świeżych sałatek i domowych sosów. Niezastąpiona podstawa w najlepszej jakości organicznej do kreatywnych przepisów!
Składniki
sezam[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2512 / 600 kj / kcal |
| tłuszcz | 50 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 7,6 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 21 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bio nasiona sezamu niełuskane
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.