Davert Bio owsianka waniliowa Porridge-Cup, 65 g
Delikatna i waniliowa przyjemność na śniadanie
6,99 zł
(107,54 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatne, bezglutenowe płatki owsiane
- Naturalna słodycz z daktyli
- Z prawdziwą wanilią
Podobne produkty
Opis
To wegańskie danie gotowe w kubku – owsianka łączy delikatne, bezglutenowe płatki owsiane z aromatem wanilii. Naturalna słodycz daktyli doskonale komponuje się z kremową konsystencją.
Idealne dla osób poszukujących szybkiego i wartościowego posiłku.
Przygotowanie:
- Zalać 175 ml wrzącego mleka lub napoju roślinnego.
- Pozostawić na 5 minut i spożywać na ciepło.
| Nr art.: | XEC-URT-63602 |
|---|---|
| Zawartość: | 65 g |
| EAN: | 4019339636022 |
| Numer producenta: | 63602 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1511 / 361 kj / kcal |
| tłuszcz | 7,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,6 g |
| węglowodany | 57 g |
| w tym cukier | 5,2 g |
| substancje balastowe | 9,9 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0,14 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio owsianka waniliowa Porridge-Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.