Davert Bio pasta z orzeszków ziemnych, 250 g
Czysta przyjemność z orzeszków ziemnych w jakości organicznej
14,99 zł
(59,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z prażonych bez tłuszczu organicznych orzeszków ziemnych
- Aksamitnie kremowa konsystencja bez dodatków
- Idealna do sosów, dipów i kulek energetycznych
Podobne produkty
Opis
Odkryj prawdziwy smak najlepszych orzeszków ziemnych! To organiczne masło orzechowe jest wytwarzane z najwyższą starannością w 100% z prażonych organicznych orzeszków ziemnych o obniżonej zawartości tłuszczu. Precyzyjne mielenie tworzy aksamitnie kremową konsystencję, która doskonale wydobywa intensywny, autentyczny smak.
Jako klasyczna pasta do smarowania, kremowa baza do azjatyckich sosów lub wysokiej jakości składnik domowych batoników musli, to organiczne masło orzechowe jest gwarantowanym zwycięzcą!
Uwaga:
Olej orzechowy może osadzać się na powierzchni pasty, dlatego przed spożyciem należy dobrze ją wymieszać.
| Nr art.: | XEC-URT-31122 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339311226 |
| Numer producenta: | 31122 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
100 % Erdnüsse (blanchiert und geröstet)[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2638 / 630 kj / kcal |
| tłuszcz | 52 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 11 g |
| węglowodany | 7,1 g |
| w tym cukier | 5,9 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 28 g |
| sól | <0,03 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio pasta z orzeszków ziemnych
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.