Davert Bio Peanutbutter Crunchy, 250 g
Maksymalna chrupkość dla fanów orzeszków ziemnych
14,99 zł
(59,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowo chrupiące kawałki orzeszków ziemnych
- Bez oleju palmowego i dodatku cukru
- Ze szczyptą drobnej soli kamiennej
Podobne produkty
Opis
Doświadcz czystego smaku orzeszków ziemnych w chrupiącej konsystencji! W tym chrupiącym organicznym maśle orzechowym prażone bez tłuszczu organiczne orzeszki ziemne są delikatnie mielone na drobną pastę i uszlachetniane chrupiącymi kawałkami orzeszków ziemnych. Szczypta soli kamiennej harmonijnie dopełnia smak, bez dodatku oleju palmowego i cukru.
Czy to jako bogata pasta do smarowania świeżego chleba, jako pikantny dodatek do porannej owsianki, czy też jako dodatek do ciepłych naleśników - to puree wnosi do Twojej kuchni wyjątkową chrupkość i naturalną organiczną jakość!
Uwaga:
Olej orzechowy może osadzać się na powierzchni, więc dobrze wymieszaj pastę przed spożyciem.
| Nr art.: | XEC-URT-31123 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4019339311233 |
| Numer producenta: | 31123 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Informacje ogólne: | Bez dodatku cukru - naturalnie zawiera cukier |
| Właściwości: | bezglutenowy, bez dodatku cukru, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
99 % blanchierte geröstete ERDNÜSSE*, sól kamienna
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2617 / 625 kj / kcal |
| tłuszcz | 52 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 11 g |
| węglowodany | 7,1 g |
| w tym cukier | 3,5 g |
| substancje balastowe | 10 g |
| białko | 28 g |
| sól | 0,67 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio Peanutbutter Crunchy
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.