Davert Bio płatki owsiane górskie, 500 g
Pełnoziarnista energia na Twoje śniadanie
9,99 zł
(19,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyraźna struktura i pełna ziarnistość
- Delikatnie walcowane
- Regionalna jakość Bioland z Niemiec
Podobne produkty
Opis
Poczuj pełnię ziarna w najlepszej formie! Te organiczne płatki owsiane górskie w jakości Bioland to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią wyraźną strukturę i przyjemną chrupkość. Powstają z oczyszczonych, obłuszczonych i delikatnie parowanych ziaren owsa, które dzięki walcowaniu zachowują swoją charakterystyczną, dużą formę.
Idealne jako baza do musli, domowej granoli lub jako wartościowy składnik wypieków – dostarczają energii i naturalnego smaku zbóż.
| Nr art.: | XEC-URT-24200 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339242001 |
| Numer producenta: | 24200 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
owies[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1461 / 349 kj / kcal |
| tłuszcz | 7,1 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 1,5 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 1,1 g |
| substancje balastowe | 9,7 g |
| białko | 11 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio płatki owsiane górskie
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.