Davert Bio płatki owsiane na owsiankę delikatne, 500 g
Delikatnie kremowa konsystencja w mgnieniu oka
10,99 zł
(21,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bardzo cienko walcowane i wyjątkowo delikatne
- Idealna baza do kremowej owsianki
- Szybkie przygotowanie bez długiego gotowania
Podobne produkty
Opis
Zamień poranek w chwilę czystego relaksu! Te organiczne delikatne płatki owsiane to sekret idealnego porridge. Dzięki specjalnemu procesowi ziarna owsa są wyjątkowo cienko walcowane, co nadaje im ich charakterystyczną delikatność.
Podczas gotowania lub namaczania szybko miękną i tworzą kremową konsystencję, nie tracąc przy tym pełnego smaku zboża. Niezależnie od tego, czy przygotowywane na ciepło, czy jako baza do Overnight Oats – te płatki to prawdziwe Soulfood w jakości Bioland!
| Nr art.: | XEC-URT-24100 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339241004 |
| Numer producenta: | 24100 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
owies[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1557 / 372 kj / kcal |
| tłuszcz | 7 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 59 g |
| w tym cukier | 0,7 g |
| substancje balastowe | 10 g |
| białko | 14 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio płatki owsiane na owsiankę delikatne
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.