Davert Bio ryż arborio pełnoziarnisty, 500 g
Pełny smak risotto – kremowe, autentyczne i prosto z Włoch!
18,99 zł
(37,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Naturalna jakość pełnego ziarna
- Łagodny smak i kremowa konsystencja
- Idealne do różnych wariantów risotto
Podobne produkty
Opis
Wybierając organiczny pełnoziarnisty ryż Arborio od Davert , sięga się po naturalną wersję klasyka risotto, która zachwyca łagodnym smakiem i wyjątkowo kremową konsystencją. Dzięki zachowaniu warstwy aleuronowej ziarna można cieszyć się wyjątkową teksturą przy każdym kęsie.
Niezależnie od tego, czy przygotowywane jest aromatyczne risotto z grzybami, autentyczna paella dla gości czy różnorodna sałatka ryżowa – ten organiczny ryż z kontrolowanych upraw stanowi gwarancję udanego dania.
Wskazówki dotyczące przygotowania:
- 150 g ryżu Arborio krótko podsmażyć na oliwie z oliwek.
- Stopniowo dodawać 600 ml bulionu warzywnego i gotować przez 35–40 minut.
- Od czasu do czasu mieszać.
| Nr art.: | XEC-URT-23709 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339237106 |
| Numer producenta: | 23709 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż średnioziarnisty[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1474 / 352 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 73,1 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| białko | 8,5 g |
| sól | 0,02 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż arborio pełnoziarnisty
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.