Davert Bio ryż do deserów, 500 g
Łyżka Włoch na Twoim talerzu!
14,99 zł
(29,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowo kremowa konsystencja
- Idealny do deserów
- 100% bio z Włoch
Podobne produkty
Opis
Ten włoski organiczny ryż do mleka z kontrolowanych upraw organicznych zachwyca idealnymi właściwościami kulinarnymi: okrągłe ziarna podczas gotowania uwalniają dokładnie tyle skrobi, ile potrzeba, aby uzyskać wyjątkowo kremową konsystencję.
Niezależnie od tego, czy podawany zimą na ciepło z cynamonem i cukrem, czy latem na chłodno z owocami – ten ryż to doskonała baza do słodkich deserów!
Przygotowanie dla 2 osób:
- Zagotować 400 ml mleka i dodać 100 g ryżu.
- Gotować na małym ogniu pod przykryciem przez ok. 25-30 minut.
- Od czasu do czasu mieszać.
| Nr art.: | XEC-URT-20710 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4019339207109 |
| Numer producenta: | 20710 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
ryż krótkoziarnisty[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1461 / 349 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 77,5 g |
| w tym cukier | 0,7 g |
| substancje balastowe | 1,4 g |
| białko | 7,2 g |
| sól | 0,04 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio ryż do deserów
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.