Davert Bio sałatka Taboulé, 170 g
Twoja odświeżająca podróż po Oriencie
10,99 zł
(64,65 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatny kuskus z miętą i pietruszką
- Gotowy w 10 minut
- Lekki posiłek lub dodatek
Podobne produkty
Opis
Ta sałatka taboulé łączy delikatny kuskus z idealnie dobraną mieszanką przypraw. Pietruszka i mięta nadają jej świeży, charakterystyczny smak.
W zaledwie 10 minut powstaje lekki posiłek lub dodatek o wysokiej jakości organicznej. Wystarczy dodać świeże pomidory.
Przygotowanie:
- Dodatkowo potrzebne są świeże pomidory (ok. 150 g).
- Wsypać zawartość do miski i zalać 320 ml wrzącej wody.
- Pozostawić na 10 minut.
- Dodać pokrojone pomidory i 1 łyżkę oliwy, wymieszać i podawać.
| Nr art.: | XEC-URT-64103 |
|---|---|
| Zawartość: | 170 g |
| EAN: | 4019339641033 |
| Numer producenta: | 64103 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, F - soja, G - mleko, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera drożdży, bez składników aromatyzujących |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1398 / 334 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,5 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 60 g |
| w tym cukier | 4,9 g |
| substancje balastowe | 11 g |
| białko | 12 g |
| sól | 2,4 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio sałatka Taboulé
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.