Davert Bio styl toskański Noodle-Cup, 60 g
Wakacyjny klimat gotowy w kilka chwil!
7,99 zł
(133,17 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Gotowe w 7 minut
- 100% bezglutenowe bio
- Aromatyczny smak pomidorowo-serowy
Podobne produkty
Opis
Masz ochotę na włoskie smaki w kubku? Dzięki daniu gotowemu w kubku z makaronem Toskana-Style od Davert można cieszyć się chwilą przyjemności nawet w zabieganym dniu. W zaledwie siedem minut gorąca woda i bezglutenowy makaron z kukurydzy i ryżu zamieniają się w śródziemnomorską propozycję. Pomidory, ser i bazylia tworzą harmonijną kompozycję smaków.
Przygotowanie:
- Wsyp zawartość opakowania do dużego kubka.
- Dodaj 150 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
- Pozostaw na 7 minut – smacznego!
| Nr art.: | XEC-URT-64619 |
|---|---|
| Zawartość: | 60 g |
| EAN: | 4019339646199 |
| Numer producenta: | 64619 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego, bez składników aromatyzujących |
Składniki
62 % makaron[1] (70 % mączka kukurydziana[1], 30 % mąka ryżowa[1]), skrobia ziemniaczana[1], Kawałki orzechów nerkowca[1], 6,7 % granulat pomidorowy[1] (85 % Koncentrat pomidorowy[1], skrobia kukurydziana), sól morska, czosnek[1], 3,3 % pomidory[1], 2,8 % ser w proszku[1], surowy cukier trzcinowy[1], bazylia[1], papryka[1], mąka ryżowa[1], burak[1], olej słonecznikowy[1]
- z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 435 / 104 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 19 g |
| w tym cukier | 2,5 g |
| substancje balastowe | 0,8 g |
| białko | 2,7 g |
| sól | 1,1 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio styl toskański Noodle-Cup
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.