Davert Bio wegański döner na bazie białka grochu, 68 g
Pikantny smak dönera – całkowicie bez mięsa
10,99 zł
(161,62 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Autentycznie pikantnie przyprawiony
- Z grochu i bobu
- Szybkie i łatwe przygotowanie
Podobne produkty
Opis
Dzięki organicznemu dönerowi warzywnemu możesz przenieść tę popularną klasykę przekąsek prosto do swojej ekologicznej kuchni. Bazę stanowią pikantne kawałki białka z grochu i bobu, które zawdzięczają swój autentyczny smak pikantnej mieszance przypraw.
Niezależnie od tego, czy podasz je w formie placka ze świeżą sałatką, w misce, czy też po prostu osobno – po prostu smaż, aż będą chrupiące i ciesz się bezmięsną przyjemnością z lekką pikantnością!
Przygotowanie:
- Zawartość saszetki wsypać do miski z 200 ml gorącej wody, zamieszać i odstawić na 10 minut.
- Wlej mieszankę na gorącą patelnię i smaż przez 5 minut, aż woda odparuje.
- Następnie dodaj 2 łyżki oleju i smaż, aż do uzyskania pożądanego koloru.
| Nr art.: | XEC-URT-64126 |
|---|---|
| Zawartość: | 68 g |
| EAN: | 4019339641262 |
| Numer producenta: | 64126 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1357 / 324 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,2 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,8 g |
| węglowodany | 16 g |
| w tym cukier | 4,8 g |
| substancje balastowe | 16 g |
| białko | 47 g |
| sól | 4,3 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio wegański döner na bazie białka grochu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.