Davert Bio wegański granulat na bazie białka grochu, 100 g
Wegańska baza do bolognese i nie tylko
13,99 zł
(139,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Łatwe przygotowanie
- Idealna konsystencja do bolognese i chili
- Bezglutenowy, wegańskie i idealny do marynowania
Podobne produkty
Opis
Przygotuj w mgnieniu oka klasyczne dania bez mięsa! To organiczne veggie granulaty na bazie grochu to idealna, wegańska alternatywa do wszystkich potraw, w których liczy się drobna struktura. Dzięki doskonałej zdolności wchłaniania przypraw i marynat stanowi aromatyczną bazę do ulubionych sosów lub wyrazistego chili.
Produkt jest naturalnie bezglutenowy i dostarcza roślinnego białka, nie tracąc przy tym charakterystycznej tekstury. Niezbędny element nowoczesnej spiżarni, który łączy szybkość przygotowania z czystą jakością organiczną!
Przygotowanie:
- Zalać veggie granulat 2,5-krotną ilością wrzącej wody.
- Pozostawić na 10 minut do napęcznienia.
- Krótko odcedzić i podsmażyć zgodnie z przepisem.
- Przed spożyciem dokładnie poddać obróbce termicznej.
| Nr art.: | XEC-URT-43711 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 4019339437117 |
| Numer producenta: | 43711 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1415 / 338 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,9 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9 g |
| węglowodany | 14 g |
| w tym cukier | 2,3 g |
| substancje balastowe | 17 g |
| białko | 51 g |
| sól | 1,3 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio wegański granulat na bazie białka grochu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.