Davert Bio wegańskie curry „chicken” na bazie białka grochu, 120 g
Pikantne curry – roślinne, uczciwe i pyszne!
12,99 zł
(108,25 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kawałki z grochu i bobu
- Z dodatkiem ryżu Fairtrade
- Szybkie przygotowanie z mlekiem kokosowym
Podobne produkty
Opis
Z tym organicznym curry Veggie Chicken można cieszyć się harmonijnym połączeniem ryżu Fairtrade i roślinnych kawałków na bazie grochu i bobu. Ich struktura i przyprawy inspirowane kuchnią indyjską tworzą pełne smaku danie.
Idealne na szybki posiłek – w pełni roślinne i gotowe w krótkim czasie.
Przygotowanie:
- Zalać zawartość 300 ml gorącej wody i odstawić na 10 minut.
- Następnie zagotować i gotować 10 minut bez przykrycia.
- Dodać 150 ml mleka kokosowego i gotować kolejne 5 minut.
| Nr art.: | XEC-URT-64114 |
|---|---|
| Zawartość: | 120 g |
| EAN: | 4019339641149 |
| Numer producenta: | 64114 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, H - orzechy, L - seler, M - gorczycy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera sztucznych aromatów, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
52 % ryż długoziarnisty[1], 26 % Teksturowane białko grochu i bobu[1] (80 % koncentrat białka grochu[1], 19 % koncentrat białka z bobu[1], sól), surowy cukier trzcinowy[1], Cebula[1], sól morska, papryka[1], marchew[1], 1,2 % curry[1] (kurkuma (Curcuma longa)[1], surowy cukier trzcinowy[1], imbir[1], pieprz[1], kozieradka[1], czosnek[1], kolendra[1], Nasiona kminku[1], cynamon[1], lubczyk[1], kminek zwyczajny[1], Chilli[1]), kurkuma (Curcuma longa)[1], pietruszka[1], pieprz[1], olej słonecznikowy[1], mąka ryżowa[1], Chilli[1]
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1436 / 343 kj / kcal |
| tłuszcz | 3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 6,4 g |
| substancje balastowe | 5,6 g |
| białko | 20 g |
| sól | 3,9 g |
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio wegańskie curry „chicken” na bazie białka grochu
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.